از اونجایی شروع می‌کنم که دستام حتی کوچکتر از یه نارنگی کوچولو بود …

شب‌ها به عشق زودتر صبح شدن میخوابیدمو صبح‌ها به ذوق پختن غذاهای خیالیم تو چهارتا بشقابو قابلمه کوچیک پلاستیکی بیدار میشدم.

خودمو خوشبخترین دختر دنیا میدیدمو اون چندتا اسباب‌بازی آشپزیو ارزشمندترین داراییم.

گذشت، کمی بزرگتر شدم و مدرسه رفتم. تابستون که میومد کلاس زبانو به زور میرفتم و کلاس آشپزیو پروازکنان و همین پرواز بازم منو خوشبخترین دختر دنیا کرده بود.

عقربه‌ها تندو تند چرخیدن، زمان جلو رفت و من به خودم اومدم با چندین و چند دوره‌ای که گذرونده بودم، مدارکی که پشت هم میگرفتم و دوره های آشپزی که دیگه مدرسش خودم شده بودم.

روتین زندگی پا به پای من اومده بود، دانشگاهی که در رشته مهندسی پزشکی قبول شدم، فوق لیسانسی که با رتبه یک تو همون رشته ادامه دادم و کنکور دکتری که دغدغه ذهنیم شده بوده و آزمونی که داده شد.

روتین زندگی شکست، زمانی که به مسابقه بین‌المللی دستپخت معرفی شدم. مصاحبه کردم و از بین تعداد زیادی شرکت کننده انتخاب شدم.

تمرین و تحقیق و بیخوابی‌های مکرر شد همدم من تو سه سال مسابقه، سه سال سخت و پر از رشد که به لطف خدا و شما مردم دوست‌داشتنی و نظر داورهای درجه یک در پایان سال ۱۳۹۶ تندیس طلا توی دستم برق زد و لقب “آشپز برتر سال” پشت اسمم

و من باز شدم خوشبخترین دختر دنیا ..

مدتی گذشت و دوباره روتین زندگی برگشت. شده بودم نماینده علمی محصولات خارجی قلب و عروق و با مسئولیت‌پذیری تمام کار می‌کردم. همزمان کلاسهای آشپزی برگزار میکردم و هرشب با دیدن وب‌سایت‌های قوی آشپزی دنیا و خوندن کتاب‌های آشپزی میخوابیدم. تا روزی که آگاه‌تر از همیشه بیدار شدم‌.

روزی که فکر کردم نه فقط بخشی از من، بلکه تمام وقت و تمرکزم باید صرف همون کاری بشه که هرشب احساس کنم خوشبخترین دختر دنیام.

امروز من اینجام با مدیریت شرکتی که رویاهای از کودکی تا امروزم ساختنش. حالا دیگه من تنها نیستم و پشت اسم شرکت شادی کوک یه تیم دلسوز داره زحمت میکشه و شما تو وبسایتی پا گذاشتید که ویترین دنیای دوست‌داشتنی ماست.

 

شادی آقازاده
جوایز و دستاوردها

افتخارات و دستاوردهای شادی کوک در حوزه صنعت خوراک:

– ۱۵ مدرک بین‌المللی در زمینه آشپزی ملل، آشپزی سنتی، شیرینی‌پزی، کیک‌پزی، میزبانی، تشریفات و کافی‌شاپ

– تمامی مدارک فنی‌حرفه‌ای در زمینه آشپزی، شیرینی‌پزی، پداگوژی، مدیریت آموزشگاه

-برنده مسابقات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

– برنده ۳ سری مسابقات بین‌المللی دستپخت در ۳ سال متوالی ۹۴ تا ۹۶ (پخش در شبکه یک سیما)

– دارای تندیس طلا و مقام آشپز برتر سال ۹۶ ایران

– دارای سابقه تدریس حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲

– ثبت رسمی شرکت شادی کوک سلامت

به دنیای پر از عشق من خوش اومدین. از اینجا هرچی با نگاه زیباتون ببرید خوشمزه‌ست. چون تمامِ عشق من چاشنی‌شون شده.

دوستون دارم

هوشمندانه بخورین تا شاد بمونین